Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop klasyczny na 2014 rok - Horoskop na 2014 rok - Koziorożec

Koziorożec

Miłość

Rok 2014 to rok pokazany w odniesieniu do 21 karty Wielkich Arkanów, czyli karty otwartości na życie i otoczenie. Dla osób poszukujących miłości najlepszymi miesiącami będą kwiecień i lipiec. Koziorożce, które posiadają swoje drugie połówki, powinny uzbroić się w cierpliwość względem swoich partnerów. Dajcie im szansę na pokazanie własnych emocji i pragnień.


Praca

Osoby spod znaku Koziorożca powinny zwrócić uwagę na otoczenie innych osób w obecnej pracy. Karty bardzo jasno pokazują dwulicowość w twoim otoczeniu, a co za tym idzie brak stabilności względem podejmowanych decyzji. Rok ewidentnie pokazany pod kartą błędnego przepływu informacji. Koziorożce mogą liczyć na wiele zaskoczeń ze strony swojego szefostwa.


Finanse

Jeśli planowałeś inwestycje na rok 2014 to przygotuj się na zmiany, które przyczynią się do tego, że będziesz w stanie zarobić jeszcze więcej. Niezapowiedzianych wydatków, z którymi możesz sobie nie poradzić, na szczęście w kartach nie widać. Jeśli ktoś poprosi cię o pożyczkę, delikatnie odmów.


Zdrowie

Koziorożce powinny bacznie zwracać uwagę na swoje krążenie i stawy. Choć cały rok nie jest pokazany pod znakiem kontuzji lub siniaków, to bardzo ważny jest racjonalny i zdrowy tryb życia. Dzięki temu będziesz mógł normalnie funkcjonować, a nawet pokazywać się lepiej w oczach innych.

Horoskop klasyczny na 2014 rok został opracowany przez Rosarius

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"