Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop klasyczny na 2016 rok - Horoskop na 2016 rok - Koziorożec

Koziorożec

Miłość

Miłe, ciepłe, rodzinne chwile będą Cię rozpieszczać w 2016 roku. Sentymentalne spotkania z dawno nie widzianymi, bliskim niegdyś osobami. Cudowne wakacje, weekendy z najbliższą Ci osobą. Narodziny dziecka. Od wiosny po zimę będziesz mieć w najbliższych solidne oparcie emocjonalne. Samotne Koziorożce dostaną szansę na połączenie się z wymarzoną, wytęsknioną osobą. Wykorzystajcie dobrze najbliższe dwanaście miesięcy sprzyjającej aury miłości.

Praca

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, rozwój kompetencji, może też znaczący awans. Może się zdarzyć i tak, że latem zapragniecie rzucić dotychczasowe miejsce pracy i całkowicie wszystko zmienić. Zastanówcie się wówczas, dlaczego tak się dzieje, co Was pcha do zmian i dopiero wówczas poszukajcie Swego miejsca. Kwitnąć będą interesy rodzinne.

Finanse

Budżet zostanie nadwątlony przez sprawy rodzinne: drobne remonty, edukacja dzieci, podróże. Jednak zaliczysz ten rok do udanych, ponieważ sprzyjać Ci będzie fortuna. Możliwe wygrane w grach losowych, nagrody, znaczące podwyżki oraz datki od rodziny, nie wyłączając spadku, darowizny na rzecz dzieci. Jako zodiakalny tegoroczny wyjątek możesz mieć sporo szczęścia w inwestycjach giełdowych.

Zdrowie

Żelazna kondycja, odporność i towarzysząca Ci aura miłości będą sprzyjać zdrowiu i świetnemu samopoczuciu. Będziesz tryskać humorem i ku zaskoczeniu wszystkich możesz stać się nawet duszą towarzystwa. Zatroszcz się Swoje stawy i endokrynologię. Nie odkładaj tego na wieczne później, mimo że czujesz się doskonale.

Horoskop klasyczny na 2016 rok został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"