Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop klasyczny na 2015 rok - Horoskop na 2015 rok - Koziorożec

Koziorożec

Miłość: W tym roku Twój związek zostanie wystawiony na próbę. Od Ciebie będzie zależało jak potoczy się dalej. Masz duże szanse na utrzymanie go jeśli podejmiesz odpowiednie decyzje. Zwrócisz większą uwagę na swojego partnera/kę. Nie poddawaj się nawet jeśli pojawią się nieporozumienia i wyrzuty. To rok, kiedy będziesz musiał/a włożyć dużo pracy nad związkiem ale z czasem uświadomisz sobie, że było warto. Osoby samotne przyciągną kogoś, kto się wami bardzo zainteresuje i będzie się chciał zbliżyć. Masz szansę w tym roku wyjść ze swojej samotności. Jednak warunkiem będzie otworzenie się na nowe uczucie.
Praca: Od dawna nie odczuwasz już satysfakcji ze swojej pracy. Brakować Ci będzie w tym roku sił i satysfakcji. Uważaj by się zbyt łatwo nie zniechęcać, bo możesz przez to wiele stracić. Dla osób bezrobotnych gwiazdy wskazują nową drogę. Zastanów się jaką chcesz mieć pracę i takiej poszukaj a wtedy wyjdziesz z obecnej sytuacji.
Finanse: Za bardzo jesteś przywiązany/a do materii. Ten rok nauczy Cię, że skupianie się tylko na tym, co posiadamy niewiele daje. Naucz się, że jeśli za wszelką cenę będziesz chciał/a zatrzymać pieniądze to je stracisz. Jeśli zaczniesz je wydawać z uśmiechem o wiele szybciej do Ciebie wrócą i to w podwójnej ilości.
Zdrowie: W tym roku gwiazdy pokazują, że dawno odkładany zabieg trzeba będzie zrobić. Jeśli się na niego zdecydujesz poczujesz się o wiele lepiej i będziesz miał/a więcej sił niż dotychczas.
 

Horoskop klasyczny na 2015 rok został opracowany przez Noma

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"