Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop Anielski na 2015 rok - Baran

Baran

Początek rok może przynieść sporo zmian w życiu uczuciowym Baranów. Juz w marcu sporo relacji uczuciowych, które tkwiły w martwym punkcie znajdą rozwiązanie i co ważne zazwyczaj pozytywne.
Końcem wiosny pojawią się plany dotyczące nowej pracy, rozwoju firmy lub intratnych pomysłów. Warto jednak poza spójnością dokumentów zwrócić uwagę na ile wspólnicy są wiarygodni.
Jesień przyniesie cisze i spokój. To dobry czas, aby zadbać o zdrowie i przypomnieć sobie o wszelkich badaniach i wizytach u lekarza, które od miesięcy są odwlekane. Warto też zwrócić uwagę na to co jecie Drogie Barany ponieważ dieta to nie tylko suplementy diety w tabletkach.
Zima przyniesie nowe możliwości spowodowane dobrymi koneksjami i ogromnym szczęściem w wyborze dobrych decyzji zwłaszcza w sferze finansowej.
 

Horoskop Anielski na 2015 rok został opracowany przez Adrianna Jaśmin

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"