Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop Anielski na 2016 rok - Baran

Baran

W tym roku Twojemu rozwojowi duchowemu patronuje Sophia - Matka Archaniołów. Jej opieka to szczodry dar inspiracji oraz szansy na zjednoczenie męskich i kobiecych pierwiastków na każdym poziomie energetycznym. Droga do tego będzie prowadzić przez wyjaśnienie oraz uzdrowienie bolesnych, zadawnionych i zawiłych relacji z Mamą lub innymi ważnym Kobietami w Waszym życiu. Pod opieką Sophii otrzymacie szansę na zrozumienie oraz uzdrowienie fizycznych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, hormonalnego oraz neurologicznego. Gdyby nawet doświadczenia tego roku na płaszczyźnie duchowej okazywały się traumatyczne, to nie lękajcie się. Miłość i nienawiść, jasność i ciemność, dobro i zło - są nierozerwalnie złączone i nawzajem się uzupełniają w każdym człowieku.

Horoskop Anielski na 2016 rok został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"