Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop Anielski na 2016 rok - Waga

Waga

Czeka Was trudny rok zmierzenia się z własnym egoizmem oraz Boską sprawiedliwością w wymiarach duchowym oraz fizycznym. Znajdujecie się pod opieką Archanioła Michała, który obdarzy Was inspiracjami oraz da szanse na zrozumienie, że wszystkich obowiązują te same reguły i prawa Wszechświata. Nieprzestrzeganie ich prowadzi do utraty więzi z duchowym wymiarem życia. Archanioł Michał to wymagający nauczyciel wolności wyboru oraz władzy, przede wszystkim nad Samym Sobą. Być może konieczne stanie się definitywne rozstanie z toksycznymi relacjami, nałogami i wszystkim tym, co Was niszczy. Transformacja oraz proces uzdrawiania będą bolesne. Warto jednak zaufać energetyce duchowej Archanioła Michała, by odzyskać władzę nad własnym życiem i cieszyć się wolnością wyboru zgodnie z kosmicznymi, Boskimi prawami Wszechświata.

Horoskop Anielski na 2016 rok został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"