Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 700 781 763 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny partnerski - Baran - marzec 2014

Baran

Miesiąc dla ciebie Baranie dość korzystny w uczuciach i relacjach z bliskimi. Na początku miesiąca może cię rozpierać euforia i przypływ dobrego samopoczucia i w gruncie rzeczy wpadniesz na pomysł jak bardziej zbliżyć się do ukochanej osoby. To pozwoli zacieśnić wasze uczucia jeszcze bardziej. W połowie miesiąca możliwa informacja, że doczekasz się wkrótce potomka. Jeśli oczekujesz od dawna tego stanu ogarnie cię wielkie szczęście. Koniec miesiąca może przynieść do ciebie informację o problemach w rodzinie, które mogą cię bardzo zaskoczyć. Ktoś będzie potrzebował twojej pomocy i wesprzesz go jak będziesz mógł najbardziej. Nie ominie cię jednak przy tym spora dawka emocji. Osoby poszukujące partnerów muszą się dokładnie skupić na sobie i dobrze zastanowić nad intencjami poszukiwań. Sprecyzowanie tego czego się oczekuje od związku to klucz, który pomoże ci w poszukiwaniach.

Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Agis

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2014 © Free-Pro Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"