Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny partnerski - Baran - Lipiec 2016

Baran

Pierwszy tydzień lipca Baranom w stałych związkach upłynie sielankowo. Zdecydujecie się na wspólny wyjazd tylko we dwoje i na nowo będziecie się odkrywać. Kolejne dni lipca będą dla was trudne,czekają was duże wydatki związane z domem,ale nie martwcie się nie popadniecie w długi. Barany w związkach małżeńskich zdecydują się wspólnie z drugą połówką na powiększenie rodziny. Wolne Barany powinny wreszcie w pierwszej połowie lipca poznać swoją prawdziwą miłość. Zdecydujcie się w tym czasie na wyjazd najlepiej nad polskie morze, bo tam też się spotkacie. Druga połowa lipca to czas dalszych kontaktów, spotykania się.

Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"