Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Bliźnięta - Maj 2016

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą czuć się niezrozumiane, a nawet osaczane przez swojego partnera. Nieporozumienia i kłótnie mogą przyprawiać Was o ból głowy, ale nie powinniście ukrywać się przed problemami. Maj jest doskonałym czasem na rozmowę i wyjaśnienie przyczyn Waszych sporów i trosk. Nawet jedna spokojna rozmowa może Wam pomóc oczyścić atmosferę i zrozumieć potrzeby drugiej połówki. Samotne Bliźnięta nie powinny robić niczego na przekór lub na siłę - zwłaszcza, gdy walczą o względy osoby będącej w związku. Nieodwzajemnione uczucie może kłaść się cieniem na Waszym życiu i hamować poznanie właściwej osoby. Maj jest doskonałym czasem na przemyślenia i dokonanie zmian w życiu.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"