Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Bliźnięta - Lipiec 2015

Bliźnięta

Bardzo dużo uwagi w tym miesiącu poświęcisz swoim bliskim. Zresztą lipiec to bardzo dobry czas w tym roku dla tej dziedziny życia. Jesteś teraz pełna niewiarygodnego wdzięku, a dzięki uśmiechowi zaskarbisz sobie sympatię innych. Jednak to wszystko to troszkę mało by związać się z kimś aż po grób. Natomiast na pewno pozyskasz wiele cennych znajomości. Jeżeli nie czujesz do kogoś wielkiego uczucia to jednak sługa znajomość może związać swoje osób na zawsze. Z bliskim których już masz zrozumiesz się nie używając jakichkolwiek słów, a i Ty uwielbiasz z nimi spędzać czas. Zważywszy na to, że krąg znajomych Ci się powiększy będziesz teraz rozchwytywana i podziwiana a od dobrej zabawy i śmiechu będą aż iskry lecieć.

 

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"