Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Skorpion - Lipiec 2015

Skorpion

W tym miesiącu to Ty przejmiesz rolę opiekuna w Waszym związku i będziesz zabiegał o partnera a także pomagał mu. Mogą być ku temu dwa powody: Albo on naprawdę tego potrzebuje albo czujesz się niepewnie w swoich relacjach z partnerem.  Niestety romantycznych chwil za dużo nie będzie ponieważ w tym miesiącu głównie w koło pracy będzie toczyć się Wasz życie.  Jednak jeżeli masz rodzinę to wykorzystasz fakt, że masz na nich teraz duży wpływ.  Będziesz teraz dla nich jak głównodowodzący w bitwie. Każdemu doradzisz, pomożesz, zorganizujesz wspólny obiad czy wyjazd za miasto. Nawet ucieszy Cię to, że w końcu grasz w swoim domu pierwsze skrzypce.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"