Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny miłosny - Skorpion - Maj 2016

Skorpion

W maju osoby spod znaku Skorpiona będą miały okazję czerpać z miłości pełnymi garściami. Skorpiony będące w związkach okażą wyjątkową wyrozumiałość i cierpliwość dla słabostek lub zachcianek partnera. Teraz dobro drugiej osoby jest dla Ciebie wyjątkowo ważne. W tym miesiącu możesz się przekonać, że drobne czynności i przyjemności odświeżą Wasze uczucia i wzbogacą Wasz związek o nowe doznania. Samotne Skorpiony będą tryskać niespodziewaną energią, będą czarujące i eleganckie. Wykorzystajcie ten  czas na spotkania towarzyskie, ktoś nie będzie mógł od Was oderwać wzroku.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"