Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Bliźnięta - Sierpień 2016

Bliźnięta

​Sierpień otworzy przed Tobą nowe możliwości w rozwoju zawodowym, głównie dzięki dotychczasowym osiągnięciom i rosnącej sympatii otoczenia. Postaraj się jednak powściągnąć optymizm, ponieważ na profity trzeba będzie poczekać do jesieni. Możesz spodziewać się także doskonałych rezultatów w dziedzinie pracy twórczej, od sztuki po PR. Niespodziewane korzyści przyniesie także to, że w tym miesiącu bardzo krytycznie spojrzysz na swoje braki, niedociągnięcia, wyciągając rzetelne wnioski na przyszłość. Czas będzie także sprzyjał rozszerzaniu oraz wzmacnianiu kontaktów w Twoim otoczeniu biznesowym, zatem mimo zmęczenia, nie unikaj nawet pozornie nieistotnych rozmów, spotkań. Niezależność i cierpliwe, krok po kroku, dążenie do celu, to Wasza droga do sukcesu w biznesie.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"