Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Bliźnięta - Kwiecień 2016

Bliźnięta

Najbliższe tygodnie mogą przynieść znaczące zmiany w karierze zawodowej. Wiele zależy od tego, w jak rzetelny sposób zabiegaliście o rozwój Swoich talentów oraz o pozycję społeczną w dotychczasowym środowisku zawodowym. Czeka Was test - od Życia, na ile jesteście gotowi przekroczyć dotychczasowe ograniczenia własne. Kluczami do sukcesu nie będą PR i elokwencja, ale rzetelność, wiedza i doświadczenie. Jeśli nie uda się Wam osiągnąć tego, czego pragniecie, to będzie znaczyło, że przed Wami jeszcze sporo pracy. Branża biznesowa nie ma znaczenia; liczy się to, na ile dobrym fachowcem jesteś - tu i teraz.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"