Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Bliźnięta - Październik 2015

Bliźnięta

Bliźnięta powinny zatroszczyć się o wyważone podejmowanie decyzji. Wszelka niefrasobliwość w tym temacie spowoduje, że sukces, który miałyście w zasięgu ręki, odpłynie w nieznanym Wam kierunku i trzeba będzie rozpocząć wszystko od nowa.
Zadbajcie o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, przepracowanie spowoduje spadek sił witalnych i wpłynie na pogorszenie koniunktury na różnych płaszczyznach.
Odporność na stres przyda się zwłaszcza podczas wszelkich spotkań biznesowych, negocjacje warunków kontraktów nie zawsze będą przyjemne.
Motto w biznesie: Wspomnienie fortuny zastąp dążeniem do jej zbudowania!

 

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"