Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Bliźnięta - Sierpień 2015

Bliźnięta

Bliźniaku, po długim letnim wypoczynku warto podkręcić tempo. Opieszałość w biznesie, w obawie przed porażką, zwłaszcza w tym tygodniu, spowoduje popadanie w kłopoty trochę na własne życzenie. Nikt nie załatwi za Ciebie przypisanych Tobie z racji zajmowanego stanowiska spraw związanych z zarządzaniem i decydowaniem o istotnych kierunkach działania. Weź głęboki oddech i ruszaj do przodu. Robienie czegoś, co nic pozytywnego nie wniesie w Twój biznes nie ma sensu.
Nie da się prowadzić biznesu na zasadzie - wszystko albo nic, firma to nie kasyno, nie gra hazardowa. Nie musisz stawiać wszystkiego na jedną kartę. Czasem małymi krokami dojdziesz dalej i mniej się zmęczysz niż sadząc wielkimi susami. Nie trać energii na zamartwianie się, zwróć uwagę na pojawiające się możliwości i wykorzystaj je. Podjęcie decyzji o podnoszeniu kwalifikacji, dokształcaniu się, wkrótce otworzy przed Wami możliwości awansu zawodowego, społecznego lub przynajmniej korzystnego rozstrzygnięcia jakiegoś trudnego problemu. Wprawdzie wszystko w rękach losu, ale warto mu wyjść naprzeciw i wykazać się kompetencją i determinacją. Warto też, byście pamiętali, ze zyski w firmie wypracowują ludzie, nie odwrotnie.
Motto w biznesie: Buduj widmo sukcesu - porażkę zostaw w jego cieniu!

 

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"