Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Bliźnięta - Luty 2016

Bliźnięta

Jesteście mistrzami radzenia Sobie w szybko zmieniających się okolicznościach. W tym miesiącu pierwsze dwa tygodnie będą wymagać jednak rzetelnej, samodzielnej i dość żmudnej pracy. Nie bierzcie na Siebie dodatkowych obowiązków, ponieważ do końca miesiąca czeka Was rozmowa z szefem. Lepiej wykazać się dobrymi wynikami w tym, czym już się zajmujecie, niż wziąć na siebie coś, z czym nie dacie sobie rady. Ostatni tydzień lutego przyniesie zniechęcenie, znużenie. Idealnie by było wykorzystać go na urlop, by nie trwonić czasu i energii na robienie w pracy jedynie wrażenia i tym samym zaległości. Bliźnięta poszukujące pracy czekają decyzje trudne, bo wymagające bardzo krytycznego przyjrzenia się swoim umiejętnościom, mierzenia zamiarów na siły, a nie odwrotnie. Pomyślne okażą się wszelkie negocjacje. Ich efekty każą na siebie czekać, ale będą pewne.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"