Logo
Podaj_date
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 316 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Horoskop miesięczny biznesowy - Bliźnięta - Kwiecień 2015

Bliźnięta

Możesz liczyć teraz na wsparcie ze strony głównego kontrahenta. Nie tylko dobrym słowem ale i zastrzykiem tak potrzebnej gotówki będzie on teraz w stanie wspomóc raczkującą gałąź Twojej działalności. Czy to partner biznesowy czy w wspólnik, będzie on po Twojej stronie , a wasza wspólnie wypracowana linia działania doprowadzi do korzystnych rezultatów już za kilka miesięcy. Nie jest to decyzja biznesowa na już, ale juz rozpoczęta będzie procentowała za chwilę. Dobra passa nie potrwa zbyt długo więc łap teraz nadarzająca się okazję.
 

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz wiedzieć co przyniesie nowy tydzień. Zakochasz się? Wygrasz w totolotka? Horoskop tygodniowy na Twoim Telefonie. Wyślij sms o treści START TTWOJ ZNAK ZODIAKU na 60216 (koszt SMS - 2.46 zł z Vat). Regulamin

Podaj swoją datę urodzenia oraz adres e-mail:
Dzień: Miesiąc: Rok:
Adres e-mail:
Płatności SMS HoroskopDlaCiebie.pl należy do Grupy Wrozbyonline wrozbyonline.pl
Copyright 1998-2015 © Sedecrem Sp. z o.o. | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | REGULAMIN SERWISU MT IVR "PORADA WRÓŻKI"